یکشنبه, ۰۶ بهمن ۱۳۹۸

مجله اینترنتی ملکانه - سایت سرگرمی های جالب

مجله اینترنتی ملکانه - سایت سرگرمی های جالب مجله اینترنتی ملکانه، بازتاب دهنده تازه ترین اخبار مهم ایران و جهان گویند داستان هر تولدی پایان شاد یک داستان غم‌انگیز است. همواره اختری فرو می‌افتد تا ستاره‌ای جدید بر دامان آسمان زندگی بدرخشد. حکایت ملکانه نیز از جنس همین تولدها است. ستاره‌های درخشانی از افلاک وب فارسی فرو افتاده‌‌اند تا امروز “ ملکانه ” در برابر شما باشد. دروازه‌ای برای اخبار و افکاری نو،‌ خوشایند‌تر و البته متفاوت‌. قرار است مجله اینترنتی ملکانه پایگاهی همیشه بیدار باشد و خدمات لازم را در عرصه‌های خبر رسانی، انتشار مطالب جالب ، مطالب زیبا و البته آموزنده دنبال کند. همراهی شما عزیزان افتخار ماست، ما در این مجموعه دل به نظرات و انتقادات شما بسته ایم تا بتوانیم پایگاهی باشیم درخور سلیقه شما. با ما همراه باشید ... ملکانه : سایت سرگرمی های جالب ! www.molkaneh.com

Close
آخرین ویدئو با عنوان ، بدل تتلو در فضای مجازی کشف شد در 4 ماه قبل منتشر شده است .
»  کلیپ های خبری   »   احتمال زنده بودن سرنشینان هواپیمای تهران یاسوج بعد از سقوط + فیلم و عکس


احتمال زنده بودن سرنشینان هواپیمای تهران یاسوج بعد از سقوط + فیلم و عکس

02:14
531
۰۳ اسفند ۱۳۹۶

پیدا شدن اجسادی که نشان دهنده احتمال زنده بودن سرنشینان هواپیمای تهران یاسوج بعد از سقوط می باشد

روز سه شنبه جسد چند تن از سرنشینان هواپیما که نشان از احتمال زنده بودن آنان پس از سقوط هواپیمای تهران یاسوج دارد پیدا شده است . این افراد از شدت سرما به دورخود پتو پیچیده بودند. آنها به دلیل تاخیر در کمک رسانی و دیر رسیدن نیروهای کمکی بر اثر سرما جان خود را از دست دادند.

روز پنجشنبه ۳ اسفند ۹۶ ویدئویی از تیم کاوش تیپ هوابرد از محل هواپیمای سقوط کرده منتشر شده است که احتمال زنده بودن مسافران هواپیما را بیش از پیش کرده است.
در این فیلم سرتیم فیلمبرداری اشاره می کند به کپسول استفاده شده و همچنین ورقه های کاغذی که هنوز سالم هستند و نشان می دهد مسافران پس از سقوط هنوز زنده بودند و اگر زودتر اقدام می شد آنها را نجات میدادند.
اما مقامات حکومتی با اهمال کاری و تسلیت زود هنگام از طرف خامنه ای ٬از قبل حکم مرگ این شهروندان بیگناه را اعلام کرده اند.

ارسال پاسخ یا نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.