دوشنبه, ۳۰ دی ۱۳۹۸

مجله اینترنتی ملکانه - سایت سرگرمی های جالب

مجله اینترنتی ملکانه - سایت سرگرمی های جالب مجله اینترنتی ملکانه، بازتاب دهنده تازه ترین اخبار مهم ایران و جهان گویند داستان هر تولدی پایان شاد یک داستان غم‌انگیز است. همواره اختری فرو می‌افتد تا ستاره‌ای جدید بر دامان آسمان زندگی بدرخشد. حکایت ملکانه نیز از جنس همین تولدها است. ستاره‌های درخشانی از افلاک وب فارسی فرو افتاده‌‌اند تا امروز “ ملکانه ” در برابر شما باشد. دروازه‌ای برای اخبار و افکاری نو،‌ خوشایند‌تر و البته متفاوت‌. قرار است مجله اینترنتی ملکانه پایگاهی همیشه بیدار باشد و خدمات لازم را در عرصه‌های خبر رسانی، انتشار مطالب جالب ، مطالب زیبا و البته آموزنده دنبال کند. همراهی شما عزیزان افتخار ماست، ما در این مجموعه دل به نظرات و انتقادات شما بسته ایم تا بتوانیم پایگاهی باشیم درخور سلیقه شما. با ما همراه باشید ... ملکانه : سایت سرگرمی های جالب ! www.molkaneh.com

Close
آخرین ویدئو با عنوان ، بدل تتلو در فضای مجازی کشف شد در 4 ماه قبل منتشر شده است .
»  ویدیو محیط زیست   »   برخورد وحشیانه شکارچیان با قوچ ایرانی +ویدئو،حاوی صحنه های خشن


برخورد وحشیانه شکارچیان با قوچ ایرانی +ویدئو،حاوی صحنه های خشن

01:00
407
۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۷

رفتار بیمارگونه دو شکارچی با قوچ ایرانی سبب تعجب و خشم بسیاری از کاربران شده است.

“پرویز پرستویی” بازیگر محبوب ایرانی، مطلبی در مورد کشتار وحشیانه و انقراض گونه ای نادر از قوچ “ایرانی” در صفحه شخصی خود منتشر کرده است. او با شکایت از این شکارچیان عنوان کرده است که آنها علاوه بر آزار و اذیت جسمی این قوچ تیر خورده، از نظر روحی نیز او را شکنجه کردند.

در کلیپی که توسط این بازیگر منتشر شده و حدودا ۱ میلیون بار تنها در اینستاگرام بازدید کننده داشته است نشان داده میشود که در حالی که این قوچ زنده است، با سوراخ عمیقی که به دلیل اصابت گلوله شکارچیان در پشتش وجود دارد، مورد شکنجه روحی نیز قرار میگیرد. آنها او را به حالت تیر خورده به زور به لاشه فرزندش نزدیک می‌کنند تا بیشتر او را اذیت کنند. یکی از این افراد شکارچی سابقی بوده که گویا اهل شهر “میناب” است. او جذب فعالیت های یک کارشناس حیات وحش می شود و با هزینه خود به فعالیت های پژوهشی حفاظت از پلنگ ایرانی و خرس سیاه می پردازد.
بسیاری از کاربران عنوان کردند که این ویدئو حاوی لحظه های دردناکی است. آنها همچنین شکارچی سابق را تشویق و تحسین کرده اند که دست از فعالیت های ظالمانه خود کشیده است.
در هر صورت به خاطر خطراتی که در حرفه محیط بانی وجود دارد، به نظر می رسد روز به روز شاهد کاهش کارمندان و دوستداران این حرفه و افزایش باند های قاچاق حیوانات و شکارچیان باید باشیم.

یک دیدگاه برای برخورد وحشیانه شکارچیان با قوچ ایرانی +ویدئو،حاوی صحنه های خشن

  1. م
    0

    سلام خدمت کاربران گرامی عزیز این. دو شکارچی فرقی با داعشیهای نجست نمیکنند تف به شرف این دو شکارچی بیفته خیلی نامرد پست هستید شکارچی نامرد کثیف.

ارسال پاسخ یا نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.