یکشنبه, ۰۶ بهمن ۱۳۹۸

مجله اینترنتی ملکانه - سایت سرگرمی های جالب

مجله اینترنتی ملکانه - سایت سرگرمی های جالب مجله اینترنتی ملکانه، بازتاب دهنده تازه ترین اخبار مهم ایران و جهان گویند داستان هر تولدی پایان شاد یک داستان غم‌انگیز است. همواره اختری فرو می‌افتد تا ستاره‌ای جدید بر دامان آسمان زندگی بدرخشد. حکایت ملکانه نیز از جنس همین تولدها است. ستاره‌های درخشانی از افلاک وب فارسی فرو افتاده‌‌اند تا امروز “ ملکانه ” در برابر شما باشد. دروازه‌ای برای اخبار و افکاری نو،‌ خوشایند‌تر و البته متفاوت‌. قرار است مجله اینترنتی ملکانه پایگاهی همیشه بیدار باشد و خدمات لازم را در عرصه‌های خبر رسانی، انتشار مطالب جالب ، مطالب زیبا و البته آموزنده دنبال کند. همراهی شما عزیزان افتخار ماست، ما در این مجموعه دل به نظرات و انتقادات شما بسته ایم تا بتوانیم پایگاهی باشیم درخور سلیقه شما. با ما همراه باشید ... ملکانه : سایت سرگرمی های جالب ! www.molkaneh.com

Close
آخرین ویدئو با عنوان ، بدل تتلو در فضای مجازی کشف شد در 4 ماه قبل منتشر شده است .
»  کلیپ های خبری   »   حکم راننده وانت جنجالی قیطریه صادر شد + فیلم


حکم راننده وانت جنجالی قیطریه صادر شد + فیلم

606
۰۳ فروردین ۱۳۹۷

حکم راننده وانت جنجالی قیطریه صادر شد + فیلم

فیلمی در فضای مجازی از راننده یک خودروی پیکان وانت که منجر به بروز خسارت به چند خودروی عبوری در خیابان قیطریه شد، منتشر که منجر به شناسایی و دستگیری وی توسط ماموران راهور تهران بزرگ شد.

رئیس مرکز اطلاع رسانی پلیس راهور تهران بزرگ گفت: به دنبال انتشار فیلمی از رانندگی غیرمتعارف راننده یک خودروی پیکان وانت در یکی از خیابان های تهران در فضاهای مجازی، پلیس راهور تهران بزرگ این فرد متخلف را شناسایی و دستگیر کرد و پرونده اش را برای رسیدگی بیشتر تحویل دادگاه داد.
سرهنگ مراد مرادی عصر دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: فیلم این حادثه رانندگی مربوط به اتفاقی است که حدود ساعت ۱۵:۳۰ چهاردهم مهر در منطقه قیطریه تهران رخ داد.
وی اظهارکرد: در این فیلم راننده این پیکان وانت در حال متواری شدن از دست افرادی بوده که در تعقیب وی بودند.

ارسال پاسخ یا نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.