سه شنبه, ۰۶ اسفند ۱۳۹۸

مجله اینترنتی ملکانه - سایت سرگرمی های جالب

مجله اینترنتی ملکانه - سایت سرگرمی های جالب مجله اینترنتی ملکانه، بازتاب دهنده تازه ترین اخبار مهم ایران و جهان گویند داستان هر تولدی پایان شاد یک داستان غم‌انگیز است. همواره اختری فرو می‌افتد تا ستاره‌ای جدید بر دامان آسمان زندگی بدرخشد. حکایت ملکانه نیز از جنس همین تولدها است. ستاره‌های درخشانی از افلاک وب فارسی فرو افتاده‌‌اند تا امروز “ ملکانه ” در برابر شما باشد. دروازه‌ای برای اخبار و افکاری نو،‌ خوشایند‌تر و البته متفاوت‌. قرار است مجله اینترنتی ملکانه پایگاهی همیشه بیدار باشد و خدمات لازم را در عرصه‌های خبر رسانی، انتشار مطالب جالب ، مطالب زیبا و البته آموزنده دنبال کند. همراهی شما عزیزان افتخار ماست، ما در این مجموعه دل به نظرات و انتقادات شما بسته ایم تا بتوانیم پایگاهی باشیم درخور سلیقه شما. با ما همراه باشید ... ملکانه : سایت سرگرمی های جالب ! www.molkaneh.com

Close
آخرین ویدئو با عنوان ، بدل تتلو در فضای مجازی کشف شد در 5 ماه قبل منتشر شده است .
»  کلیپ های خبری   »   در چين پل شيشه اى در زير پاى “توريستها” ترك برداشت


در چین پل شیشه اى در زیر پاى “توریستها” ترک برداشت

00:09
362
۲۸ آبان ۱۳۹۶

در چین پل شیشه اى در زیر پاى “توریستها” ترک برداشت

در اینترنت به تازگى ویدیویی از ترک برداشتن پلى در چین در ارتفاع بیشتر از ١٠٠٠ متر در استان تایخانشان شرقى پیدا شده

در این ویدیو بطوریکه مشاهده میشود، تورلیدر گروه هنگامى پاى خود را روى قسمت شیشه اى پل میگذارد شیشه ترک برداشته و صداى ترک خوردن آن شنیده میشود. مرد به زمین افتاده و از ترس فریاد میکشد.

کمى دیرتر ریاست پارک اعلام کرد ترک خوردن پل بوسیله پنلى نمایشى انجام میشود که براى جلب توجه توریستها در چند نقطه پل کارگذارى شده و از توریستها براى ایجاد وحشت پوزش خواست ولى از حذف این پنلها از پل امتناع کرد.

ارسال پاسخ یا نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.