یکشنبه, ۱۷ فروردین ۱۳۹۹

مجله اینترنتی ملکانه - سایت سرگرمی های جالب

مجله اینترنتی ملکانه - سایت سرگرمی های جالب مجله اینترنتی ملکانه، بازتاب دهنده تازه ترین اخبار مهم ایران و جهان گویند داستان هر تولدی پایان شاد یک داستان غم‌انگیز است. همواره اختری فرو می‌افتد تا ستاره‌ای جدید بر دامان آسمان زندگی بدرخشد. حکایت ملکانه نیز از جنس همین تولدها است. ستاره‌های درخشانی از افلاک وب فارسی فرو افتاده‌‌اند تا امروز “ ملکانه ” در برابر شما باشد. دروازه‌ای برای اخبار و افکاری نو،‌ خوشایند‌تر و البته متفاوت‌. قرار است مجله اینترنتی ملکانه پایگاهی همیشه بیدار باشد و خدمات لازم را در عرصه‌های خبر رسانی، انتشار مطالب جالب ، مطالب زیبا و البته آموزنده دنبال کند. همراهی شما عزیزان افتخار ماست، ما در این مجموعه دل به نظرات و انتقادات شما بسته ایم تا بتوانیم پایگاهی باشیم درخور سلیقه شما. با ما همراه باشید ... ملکانه : سایت سرگرمی های جالب ! www.molkaneh.com

Close
آخرین ویدئو با عنوان ، بدل تتلو در فضای مجازی کشف شد در 7 ماه قبل منتشر شده است .
»  دوربین مخفی   »   دوربین مخفی ترسناک خارجی (جدید)


دوربین مخفی ترسناک خارجی (جدید)

1,347
۰۴ فروردین ۱۳۹۶

دوربین مخفی ترسناک خارجی (جدید)

اگه دلش رو نداری نبین !

این ویدئو برگرفته از چند کلیپ دوربین مخفی ترسناک خارجی هستش که پیشنهاد می کنم اگه دلش رو دارید، این فیلم رو تا آخر ببینید.

 

بعضی از دوربین مخفی ها خنده دار هستند و بعضی از آنها هم ترسناک، فکر کنید، وقتی وارد اتاقتون می شید ببینید زنی روی تخت شما خوابیده ! وقتی جلوتر که میرید با فریاد وحشتناکی به خودتون میاید و با یک زن به شکل جن یا … روبرو می شید. زن شرو میکنه به فریاد کشیدن و از شدت خشم از دیوار راست بالا میره. در اتاق بسته میشه و از داخل ساعت دیواری یا کمد یک روح وحشتناک وارد اتاق میشه !

اگر به شخصه خود من تو این موقعیت بودم از ترس سکته میکردم. وقتی عکس العمل دیگران را در فیلم میبینم خدایی نمی دانم باید بخندم یا … .

 

دوربین مخفی ترسناک خارجی (جدید)

 

دوربین مخفی خیلی ترسناک – دوربین مخفی ترسناک جدید

ارسال پاسخ یا نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.