دوشنبه, ۳۰ دی ۱۳۹۸

مجله اینترنتی ملکانه - سایت سرگرمی های جالب

مجله اینترنتی ملکانه - سایت سرگرمی های جالب مجله اینترنتی ملکانه، بازتاب دهنده تازه ترین اخبار مهم ایران و جهان گویند داستان هر تولدی پایان شاد یک داستان غم‌انگیز است. همواره اختری فرو می‌افتد تا ستاره‌ای جدید بر دامان آسمان زندگی بدرخشد. حکایت ملکانه نیز از جنس همین تولدها است. ستاره‌های درخشانی از افلاک وب فارسی فرو افتاده‌‌اند تا امروز “ ملکانه ” در برابر شما باشد. دروازه‌ای برای اخبار و افکاری نو،‌ خوشایند‌تر و البته متفاوت‌. قرار است مجله اینترنتی ملکانه پایگاهی همیشه بیدار باشد و خدمات لازم را در عرصه‌های خبر رسانی، انتشار مطالب جالب ، مطالب زیبا و البته آموزنده دنبال کند. همراهی شما عزیزان افتخار ماست، ما در این مجموعه دل به نظرات و انتقادات شما بسته ایم تا بتوانیم پایگاهی باشیم درخور سلیقه شما. با ما همراه باشید ... ملکانه : سایت سرگرمی های جالب ! www.molkaneh.com

Close
آخرین ویدئو با عنوان ، بدل تتلو در فضای مجازی کشف شد در 4 ماه قبل منتشر شده است .
»  کلیپ های خبری   »   شکنجه کودک یک ساله با شوکر به خاطر لایک !


شکنجه کودک یک ساله با شوکر به خاطر لایک !

00:13
241
۲۳ تیر ۱۳۹۷

دستگیری یک پرستار زن به خاطر شکنجه کودک یک ساله با شوکر به خاطر لایک در اسنپ چت !

به گزارش مجله اینترنتی ملکانه و به نقل از Daily Mail، پلیس ایالت آرکانزاس ایالات متحده سه دختر ۱۵ تا ۱۷ ساله را به دلیل شکنجه یک کودک یک ساله دستگیر کرد. یکی از این سه نفر که بعنوان پرستار بچه کار می کرد ویدئویی از این آزار در اینترنت منتشر کرده است.

الیسا واتکینز،مادر این کودک بلافاصله بعد از دیدن این ویدئو در نرم افزار اسنپ چت به پلیس اطلاع داده است.

در این ویدئو دیده می شود که این پرستار به این دختر کوچک شوک الکتریکی می دهد و پس از گریه کودک با دوستانش به او میخندند.گفتنی است این دختر کوچک آسیبی ندیده است و تهدیدی برای سلامت او وجود ندارد.

دختران درگیر دراین پرونده در مرکز نگهداری مجرمان نرسیده به سن قانونی فالکنر نگهداری می شوند. آنها در انتظار محاکمه خود هستند.

ارسال پاسخ یا نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.