یکشنبه, ۱۷ آذر ۱۳۹۸

مجله اینترنتی ملکانه - سایت سرگرمی های جالب

مجله اینترنتی ملکانه - سایت سرگرمی های جالب مجله اینترنتی ملکانه، بازتاب دهنده تازه ترین اخبار مهم ایران و جهان گویند داستان هر تولدی پایان شاد یک داستان غم‌انگیز است. همواره اختری فرو می‌افتد تا ستاره‌ای جدید بر دامان آسمان زندگی بدرخشد. حکایت ملکانه نیز از جنس همین تولدها است. ستاره‌های درخشانی از افلاک وب فارسی فرو افتاده‌‌اند تا امروز “ ملکانه ” در برابر شما باشد. دروازه‌ای برای اخبار و افکاری نو،‌ خوشایند‌تر و البته متفاوت‌. قرار است مجله اینترنتی ملکانه پایگاهی همیشه بیدار باشد و خدمات لازم را در عرصه‌های خبر رسانی، انتشار مطالب جالب ، مطالب زیبا و البته آموزنده دنبال کند. همراهی شما عزیزان افتخار ماست، ما در این مجموعه دل به نظرات و انتقادات شما بسته ایم تا بتوانیم پایگاهی باشیم درخور سلیقه شما. با ما همراه باشید ... ملکانه : سایت سرگرمی های جالب ! www.molkaneh.com

Close
آخرین ویدئو با عنوان ، بدل تتلو در فضای مجازی کشف شد در 3 ماه قبل منتشر شده است .
»  سبک زندگی   »   عروسی مجلل یک افریقای با دختر ایرانی‌ در کاخ بریتانیایی


عروسی مجلل یک افریقای با دختر ایرانی‌ در کاخ بریتانیایی

03:42
1,524
۲۵ مهر ۱۳۹۶

عروسی مجلل یک افریقای با دختر ایرانی‌ در کاخ بریتانیایی

پسر یک میلیاردر نفتی نیجریه‌ای با دوست دختر مدل ایرانی ‌تبارش طی مراسم مجللی در یک کاخ بریتانیایی، پیوند زناشویی بستند.

عروسی آنها بیش از شش میلیون دالر هزینه داشته است. کاخ بلنهیم که محل برگزاری مراسم عروسی این زوج بود، در منطقه ووداستاک قرار دارد که سرزمین اجدادی وینستون چرچیل، نخست وزیر مشهور بریتانیاست و در میان یک میلیون گل رز قرار گرفته است.

 برای آرایش گل‌ های این مراسم، طراح مشهور گل، جف لیتهم در نظر گرفته شد که پیش از این برای مراسم ستارگان معروفی همچون مدونا و کاردشیان کار کرده است و برای سازماندهی گل کاری این عروسی، سی نفر همکار به او کمک کرده و حدود چهارصد و هشتاد هزار دالر حق¬ الزحمه دریافت کرده است.

برای این عروسی کیک سه و شش دهم متری در نظر گرفته شده بود و برنامه آتش بازی مفصلی نیز در پایان مراسم برگزار شد. کل هزینه¬ های عروسی، حدود شش میلیون و سیصد هزار دلار برآورد شده است.

ارسال پاسخ یا نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.