یکشنبه, ۱۷ فروردین ۱۳۹۹

مجله اینترنتی ملکانه - سایت سرگرمی های جالب

مجله اینترنتی ملکانه - سایت سرگرمی های جالب مجله اینترنتی ملکانه، بازتاب دهنده تازه ترین اخبار مهم ایران و جهان گویند داستان هر تولدی پایان شاد یک داستان غم‌انگیز است. همواره اختری فرو می‌افتد تا ستاره‌ای جدید بر دامان آسمان زندگی بدرخشد. حکایت ملکانه نیز از جنس همین تولدها است. ستاره‌های درخشانی از افلاک وب فارسی فرو افتاده‌‌اند تا امروز “ ملکانه ” در برابر شما باشد. دروازه‌ای برای اخبار و افکاری نو،‌ خوشایند‌تر و البته متفاوت‌. قرار است مجله اینترنتی ملکانه پایگاهی همیشه بیدار باشد و خدمات لازم را در عرصه‌های خبر رسانی، انتشار مطالب جالب ، مطالب زیبا و البته آموزنده دنبال کند. همراهی شما عزیزان افتخار ماست، ما در این مجموعه دل به نظرات و انتقادات شما بسته ایم تا بتوانیم پایگاهی باشیم درخور سلیقه شما. با ما همراه باشید ... ملکانه : سایت سرگرمی های جالب ! www.molkaneh.com

Close
آخرین ویدئو با عنوان ، بدل تتلو در فضای مجازی کشف شد در 7 ماه قبل منتشر شده است .
»  دانش و فناوری   »   فروشگاه های لباس دیگر اتاق پرو نخواهند داشت !


فروشگاه های لباس دیگر اتاق پرو نخواهند داشت !

01:03
631
۰۴ آبان ۱۳۹۶

فروشگاه های لباس دیگر اتاق پرو نخواهند داشت !

در عصر تکنولوژی همه چیز رو به پیشرفت است و هر روز شاهد تحول و دگرگونی جدید در این حوزه هستیم.

اما رونمایی از فروشگاه جدید با تکنولوژی پیشرفته حواشی جالبی به همراه داشته. برخی از این گونه پیشرفت ها خرسندند و برخی نیز از آن واهمه دارند.

در این ویدئو کلیپ شاهد فروشگاهی پیشرفته خواهید بود که پرو لباس توسط مشتریان به صورت دیجیتالی و سه بعدی انجام می شود. مشتریان می توانند پس از انتخاب ست کامل لباس، با استفاده از گوشی بارکد را برداشته و پول لباس را هم از طریق کیف پول مجازی خود پرداخت کنند.

 

ارسال پاسخ یا نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.