یکشنبه, ۱۷ فروردین ۱۳۹۹

مجله اینترنتی ملکانه - سایت سرگرمی های جالب

مجله اینترنتی ملکانه - سایت سرگرمی های جالب مجله اینترنتی ملکانه، بازتاب دهنده تازه ترین اخبار مهم ایران و جهان گویند داستان هر تولدی پایان شاد یک داستان غم‌انگیز است. همواره اختری فرو می‌افتد تا ستاره‌ای جدید بر دامان آسمان زندگی بدرخشد. حکایت ملکانه نیز از جنس همین تولدها است. ستاره‌های درخشانی از افلاک وب فارسی فرو افتاده‌‌اند تا امروز “ ملکانه ” در برابر شما باشد. دروازه‌ای برای اخبار و افکاری نو،‌ خوشایند‌تر و البته متفاوت‌. قرار است مجله اینترنتی ملکانه پایگاهی همیشه بیدار باشد و خدمات لازم را در عرصه‌های خبر رسانی، انتشار مطالب جالب ، مطالب زیبا و البته آموزنده دنبال کند. همراهی شما عزیزان افتخار ماست، ما در این مجموعه دل به نظرات و انتقادات شما بسته ایم تا بتوانیم پایگاهی باشیم درخور سلیقه شما. با ما همراه باشید ... ملکانه : سایت سرگرمی های جالب ! www.molkaneh.com

Close
آخرین ویدئو با عنوان ، بدل تتلو در فضای مجازی کشف شد در 7 ماه قبل منتشر شده است .
»  کلیپ های خبری   »   لحظه گیرکردن لباس زن هندی به درب قطار و کشیده شدنش روی زمین +فیلم


لحظه گیرکردن لباس زن هندی به درب قطار و کشیده شدنش روی زمین +فیلم

01:06
244
۰۴ مرداد ۱۳۹۷

هند با غذاهای تند، جمعیت زیاد، قطارهای شلوغ و ساری‌های مخصوص کشور خود مشهور است اما امروز لحظه وحشتناک گیر کردن ساری یک زن هندی به درب قطار شلوغی که از آن در حال پیاده شدن بود و باعث شد قطار او را روی زمین ایستگاه بکشد، توسط دوربین‌های مداربسته شکار و در فضای مجازی خبرساز شد.

این ویدئو که در فضای مجازی دست به دست شده است، نشان می‌دهد این خانم در حال پیاده شدن از قطار در ایستگاه مقصد است اما گوشه ساری (لباس بلندی که زن‌های هندی در کشور خود می‌پوشند) اش به درب قطار گیر کرده و او متوجه این موضوع نیست و تا زمانی که متوجه آن شود، حرکت قطار وسرعت گرفتن آن باعث می‌شود که این زن هندی روی زمین به طول چند متر در جایگاه کشیده شود.

لحظه‌ای بعد یکی از نگهبانان امنیتی ایستگاه قطار به کمک این خانم می‌آید اما به دلیل بالا رفتن سرعت قطار، به زمین می‌خورد. با توجه به سر و صدای ایجاد شده در قطار دیگر مسافران حاضر در ایستگاه هم به کمک این زن می‌آیند و یکی از مسافران شجاع او را با قدرت کنار می‌کشد؛ دیگران هم با کمک به او مانع از رفتن پای زن هندی بین جایگاه و قطار می‌شود و در نهایت این زن رهایی پیدا می‌کند.

گفتنی است، این حادثه روز گذشته در ایستگاه کانجورمارگ شهر ماهاراشترای هند اتفاق افتاد.

ارسال پاسخ یا نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.